пятница, 27 февраля 2009 г.

Винаходи для ледарівПрацелюбні вчені та інженери пропонують нам нові предмети побуту і модернізують вже наявні. Людині набридло підніматися по сходах пішки - і з'явився ліфт. Мясорубка допомогла швидко впоратися з м'ясом, а кондиціонер посадив нас в м'яке крісло, самостійно регулюючи температуру повітря в приміщенні. Зараз у людства є практично все, щоб полегшити собі повсякденне життя. Але людина і не думає зупинятися на досягнутому.
Чудо-чайник

Чайники, якими користується більшість з нас, самі вимикається. У цей час ми можемо спокійно повалятися на дивані чи полазити в Інтернеті. Стояти поряд з чайником і чекати, коли ж, нарешті, з його носика піде пар, нам більше не треба. Між тим винахідники пропонують новинку. Чайник на високій підставці, який дозволяє наливати воду, не піднімаючи його високо і не напружуючи руки.

Думка: Залишається придумати тільки чайник, який сам заливає в себе воду і сам розливає окріп по чашках без дотиків.

Чудо-порохотяг

Людина придумала порохотяг - пристрій, який засмоктує все зайве, а значить, звільняє руки власника від додаткових дій, наприклад, збирання сміття в совок. Правда, у наш час з'явився порохотяг, який сам все прибирає. Як, ви про таке ще не знаєте? Так він уже є в продажі! Таке диво називається роботом-порохотягом. Він близько години їздить по паркету, килиму або плитці і всмоктує не тільки пил, але й папірці, вовну і решту сміття. До речі, його потужність дозволяє «проковтнути» навіть монети, а працює він тихо. Радіус дії цього робота можна задати самому, і навіть траєкторію пересування, наприклад, зигзагоподібну або спіралеобразну. Якщо на підлозі є крихкі предмети, можна обрати шлях руху робота в обхід деяких місць. Деякі моделі можуть самоочищатися під час підзарядки, і самостійно рухатися до зарядного пристрою, коли сідає батарея. І, що найприємніше, продовжувати працювати з того місця, де зупинився. Ніжки столів і інших меблів також не додають йому труднощів. Щоправда, треба врахувати, що він не може працювати на великому ворсі і мокрих підлогах.

Думка: Накінець-то психіка наших домашніх вихованців перестане страждати від дико гудячого шуму,який їх лякає. А у нас з'явиться більше часу на розваги.

Чудо-совок

Жоден порохотяг нас поки що не може врятувати від крупного сміття. У такому випадку ми зазвичай беремо віник, починаємо змітати все в купку і збирати на совок. Але от знайшовся один винахідник, дизайнер Matthias Lange, який створив такий совок, що навіть нагинатися не потрібно - адже у нього є дуже зручне кріплення для ноги.

Придумувати можна ще багато... варто лише фантастику переглянути, а це вже різні задумки. все потребує часу і старань.

4 комментария:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=nvJQaKf89aw&eurl=http://www.100zakazov.ru/index.php?productID=2445 - видео с пылесосами:) - вообще их уже давольно много фирм выпускает - а тема пылесосов довольно часто мелькает среди студенческих проектов - есть очень интерестные!!!

  чайник очень понравился!!! - захотелось сделать такой механизм для 5ти и 10ти литровых баклажек (в нашем городе они очень популярны) - а вот механизму есть только на более большие (офисные с кранниками - и они подороже будут)

  а савок:)) - смешно:) - я еще видел ножную компьютерную мышь.... - а вообще для инвалидов - вещь очень полезная!!!!

  ОтветитьУдалить
 2. а ты профисиональный коментатор! не сомневаюсь это твой дар и наверника их у тебя не мало.. :)

  ОтветитьУдалить
 3. Скоро нам нечого не залишиться як тіки відпочивати а за нас все зроблять роботи =)))

  ОтветитьУдалить
 4. скоро так не буде. а знаеш чому, ми не помычаємо, як багато сміття ми за собою залишаємо, більше ніж роботи можуть почистити.

  ОтветитьУдалить