четверг, 26 февраля 2009 г.

Всі діти світу плачуть на одній мові, всі діти світу потребують ласки і тепла.


З Божою допомогою з листопада 2008 року молодь різних християнських церков міста Львів здійснює проект: "турбота про дітей вулиць". Він включає в себе допомогу бездомним дітям і тим дітям батьки яких з тих чи інших причин не приділяють їм потрібної уваги.

Батько і мати, тато і мама - це перші два авторитети, на яких для дитини формується уявлення про світ, будується та віра в життя, віра у все чесне, добре і святе. Шкода, що часто покинуті діти мають батьків. Ми шукаємо дітей, які тікають з дому, і живуть на вулиці. Рятувати їх треба швидко, поки вони не виросли і не наробили багато помилок.

У даний момент ми підтримуємо цей проект роздачею теплої їжі. По п'ятницях та суботах ми виїжджаємо з частуванням на вулиці, де годуємо дітей піцамі та гарячими напоями.

Потім ми проводимо з дітьми біблійні заняття, граємо у рухливі ігри; з любов'ю та турботою спілкуємося на теми, які їх цікавлять . Дуже часто діти діляться своїми мріями та переживаннями. І якщо дитина починає нам довіряти, тоді ми працюємо над тим , щоб вселити в них віру у Бога, Який може вилікувати душу.

У групі волонтерів є люди, які володіють певним досвідом у цій сфері, вони допомагають враховувати психологію таких дітей та у відповідності з цим розробляється програма наступних зустрічей. Ми намагаємося будувати близькі і довірчі відносини з дітьми. У процесі спілкування з ними цікавимось їхніми особистими потребами і бажаннями. Тому відчуваючи любов діти завжди з нетерпінням чекають нашої наступної зустрічі.

Віктор Фоменко

Комментариев нет:

Отправить комментарий