вторник, 24 февраля 2009 г.

Як можна з прибутком витратити 500 гривень?


Завдання, здається, неймовірним... Та можливо твоя ідея досить перспективна і комусь принесе користь. Пропоную подумати на цю тему і поділитись, як би ти "покрутився" з 500 гривнями у кішені? Розумник чи розумниця, якщо ти чимось ризикуєш тут, також вискажи свої думку.

4 комментария:

 1. Купити долари чи євро та почекати доки гривня знову обвалиться. Хоча це незначна сума і багато на ній не заробиш.
  Або купити хостинг, створити блог та спробувати на ньому заробити.
  Або пограти в букмекерській конторі. Хоча тут можна це все і програти.

  ОтветитьУдалить
 2. не знаю, я не економіст. та можливо, тому що ми долари купуєм гривня і обвалюється... та думаю в некороткій перспективі за тиких умов долару прийде капець...
  "Або купити хостинг, створити блог та спробувати на ньому заробити" - цікаво скільки можна заробити створивши блог?... мабудь досить не багато.

  ОтветитьУдалить
 3. Спосіб номер раз: віднести гроші в спортзал. Прибуток у вигляді здоров'я.
  Спосіб номер два: витратити ці гроші на близьку людину (подарунок наприклад купити). Прибуток у вигляді моря позитивних емоцій :)
  Спосіб номер три: віддати тому, кому ці гроші вкрай потрібні, наприклад, батькам тяжко хворої дитини. Прибуток... Та немає прибутку, але гроші точно будуть витрачені не дарма.
  Спосіб номер чотири: на 500 гривень на eBay можна купити багато цікавого дріб'язку у китайців. Дріб'язок продати через газету об'яв чи один з місцевих електронних аукціонів :)

  ОтветитьУдалить
 4. P.S. Якщо це був конкурс з грошовими призами, мій прошу витратити за варіантом №3 :)))

  ОтветитьУдалить