вторник, 24 февраля 2009 г.

Як за 9 місяців помолодшати на 13 років?Італійські вчені зробили відкриття, яке може надихнути жінок покінчити з звичкою куріння. Згідно з результатами досліджень, жінки, які відмовилися від сигарет, молодшають на 13 років за 9 місяців.

До цього висновку дієтолог Лідія Левандовські і дерматолог Адель Спаравінья прийшли після проведення двох широкомасштабних досліджень. Спочатку вчені оцінили стан шкіри 200 некурящих жінок. Грунтуючись на об'єктивних параметрах шкіри (еластичність, пружність, мікрорельєф), вони розробили схему визначення віку шкіри особи.
У дослідженні жінки які курять, повинні були відмовитися від згубної звички. Протягом дев'яти місяців вони проходили медичне обстеження і здавали аналізи. Результати виявилися приголомшуючими: шкіра жінок, які кинули палити, помолодшав в середньому на 13 років. При цьому їхня вага зменшився на кілька кілограмів, пише УП.

Результати досліджень вже використовує у своїй кампанії італійський союз по боротьбі з курінням. Нещодавно в країні з'явилися рекламні щити з написом: "Кинути палити, ти станеш гарною!".

Джерело: http://jerelo.com.ua/

Комментариев нет:

Отправить комментарий