четверг, 26 февраля 2009 г.

У чому сенс життя?


Уявіть собі молоток. Він призначений для забивання цвяхів. Саме для цього його і придумали. А тепер уявіть, що молоток ніколи не використовується. Він просто лежить собі в коробці для інструментів і ні про що не турбується.

А тепер уявіть собі той же молоток, але з душею та розвиненою самосвідомістю. Дні проходять, а він так і лежить себі в коробці без діла. Йому якось ніяково від цього, але він ніяк не може зрозуміти, що не так. Чогось бракує в його житті, але він не знає, чого саме.

І ось одного разу хтось витягує його з коробки і використовує його, щоб наломати гілки для каміну. Молоток радіє, що його тримають, ним працюють, обламуючи гілки, йому це подобається. Наприкінці дня, він все ще відчуває себе незадоволеним. Ламати гілки добре, але цього недостатньо для відчуття повноти. Чогось все ще бракує…

Наступні дні його використовують набагато частіше. За його допомогою розбили стару шафу, вбили на місце ніжку для кухонного столу. І знову він незадоволений. Він хоче, щоб його використовували по максимуму. Він розуміє, що те, що він робив до цього часу, просто недостатньо для відчуття повноти життя. Крім того, він вірить, що існує рішення його проблеми і незадоволення.

І ось одного разу хтось використав його для забивання цвяхів. І тепер він нарешті зрозумів, для чого він був створений. Він призначений для забивання цвяхів. Всі інша праця, в якій його використовували не в порівнянні з досвідом забивання цвяхів. Тепер він знає, що його душа шукала весь цей час.

Мені здається, у кожного з нас закладений великий потенціал, та здебільшого ми не завжди використовуєм його за призначенням. Кожен з нас має унікальні можливості, з досвіду особистого життя. Цей досвіт і сформував нас, як той чи інший інструмент. Але часто, наш успіх є не таким великим, тому що використовуємся не за призначенням.

6 комментариев:

 1. супер.. щось неймовірне!!!

  ОтветитьУдалить
 2. вау.....як прикольно написано))))ачюмєть)))

  ОтветитьУдалить
 3. Анонимный3 мая 2010 г., 12:17

  але про молоток це не дуже вдалий приклад...ми молоткі????людина не молоток

  ОтветитьУдалить
 4. Анонимный5 мая 2010 г., 22:08

  ахах да то тільки приклад))

  ОтветитьУдалить
 5. От дурне !....
  А текст шо треба ! =)

  ОтветитьУдалить