воскресенье, 19 января 2014 г.

ЕВРОМАЙДАН ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ ВИДЕО СМОТРЕТЬ РЕВОЛЮЦИЯ ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ КИЕВ УКРАИНА

МАЙДАН - УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ - ПОБУДОВА НОВОЇ ДЕРЖАВИ!

УКРАЇНЦІ, ЩЕ НЕ ЗНИКЛИ БАНДИТИ ПРИ ВЛАДІ, ВОРОГИ ПРИ ВЛАДІ! ЇХ ДУЖЕ БАГАТО І БАГАТО З НИХ ЗАРАЗ ПРИЙМАТЬ ЗАКОНИ! ВИКОРИСТАВШИ ЇХ ЯК МІТЛИ, ЯКИМИ ВИМІТАЮТЬ СМІТТЯ З ХАТИ, ПОТРІБНО СУДИТИ ЗА ВАЖКІ ЗЛОЧИНИ ПО ЗАКОНУ! ЛЮДИ РІДКО КОЛИ МІНЯЮТЬСЯ. ДО ВЛАДИ ЗНОВУ РВУТЬСЯ ПОЛІТИЧНІ ХАМЕЛЕОНИ, ЯКІ ЛИЦЕМІРНО ЗА КУЛІСАМИ ОБНІМАЮТЬСЯ! ЛИЩЕ ПОВНАЯ ЛЮСТРАЦІЯ, ОЩИЩЕННЯ ВЛАДИ! 

ТІ В КОГО ЧИСТІ РУКИ І ЩИРЕ СЕРЦЕ ПОВИННІ ОЧОЛИТИ НОВУ ВЛАДУ! ЯНУКОВИЧА ЙОГО Ж ЗЕКОВСЬКИМИ МЕТОДАМИ ВИКОРИСТАЛИ І КИНУЛИ, ЯК ЛОХА НА ЗОНІ. ТА ТРЕБА ПАМЯТАТИ, ДОБРИМИ В ОДИН ДЕНЬ НЕ СТАЮТЬ, ЯКЩО ХІБА НЕ ЧЕРЕЗ ЩИРЕ ПОКАЯННЯ І СПОКУТУВАННЯ ВИНИ! А ДАЛІ ВЖЕ ВІД СТУПЕННЯ ВИНИ ДОВГА ПРОВІРКА ЧАСОМ І ПЛОДАМИ СВОГО ПОКАЯННЯ!
 
НЕ МОЖНА ВТРАЧАТИ ПИЛЬНІСТЬ НІ НА МИТЬ! КОЛИ МИ СТИКНУЛИСЯ З ВОРОГОМ ЛИЦЕ В ЛИЦЕ, ПАМЯТАЙМО І ТЕ, ЩО ВОРОГ МОЖЕ ПІДКРАСТИСЯ І ЗЗАДІ. НА МАЙДАНІ, ТЕПЕР КОЛИ ЗАТИХЛИ КУЛІ, МИ МАЄМО ПОРАДИВШИСЬ СТАТИ ПЛАЧАМИ ОДИН ДО ОДНОГО І ПИЛЬНУВАТИ В РІЗНІ БОКИ. ЗАГРОЗА СЬОГОДНІ, І ЗІ СХОДУ, І З ЗАХОДУ. ДУМАЄТЕ, СБУ, ЧИ АМЕРИКО-ЄВРОПА, ЧИ РОСІЯНИ НЕ ЗНАЮТЬ ДЕ ЗАРАЗ ЯНИК? БРЄД!  ВСІ ЗНАЮТЬ, А ВОНИ ПІД ДУРАЧКА КОСЯТЬ і ПРО ЩОСЬ ТАМ!!! (1,…2………89…….) ДОВЛЯЮТЬСЯ ПЕРЕД ТИМ, ЯК ДАТИ КОМАНДУ ФАС! МИ НЕ ПСИ! НЕ ТРЕБА НАМ НАВЯЗУВАТИ, ЩО МИ ВЖЕ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ! МИ ЗНАЄМО, В УКРАЇНИ  Э ВОРОГ, І ВІН ЗМІНЮЮЧИ ТАКТИКУ ЗАЙДЕ ДЕ МИ МОЖЕМО НЕ ЧЕКАТИ.  ПАМЯТАЄМО І  ПРО ТРОЯНСЬКОГО КОНЯ!

ВСЕ ЩО МИ НА СЬОГОДНІ ДОСЯГНУЛИ ПОТОМ І КРОВЬЮ, ЦЕ ЛИШ ЗАХИТАЛИ ВЛАДУ ПОВАЛИВШИ ДИКТАТОРА. СТАДО ШАКАЛІВ МИ ПОПОЛОХАЛИ, ТА ВОНО ЗНОВУ ГУРТУЄТЬСЯ У КУЛУАРАХ І МОЖЕ НОВЕ ЗЛО ПРИТЯГНУТИ. НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ І СУДУ НАД ЯКУКОВИЧЕМ І ЙОГО ПРИБІЧНИКІВ, ПРО ВИМОГУ МАЙДАНУ №2 - ПОВНА ОЧИСТКА ВЛАДИ ЯКА СЕБЕ ДИСКРЕДИТУВАЛА. СТАДУ ШАКАЛІВ НІЧОГО ПРАВИТИ СЕРЕД НАС. МИ ВИБОРОЛИ СОБІ НАШУ СВОБОДУ! В РІДНІМ КРАЮ ПАНУВАТИ НЕДАМО НІКОМУ! ОСОБИСТИМ ГОСПОДОМ ДЛЯ КОЖНОГО З НАС МОЖЕ БУТИ ЛИШЕ СВЯТИЙ БОГ НА НЕБІ, І НІХТО, І НІЩО БІЛЬШЕ!
               
НІКОМУ НЕ ДОВІРЯЙ,
НАВІТЬ "АНГЕЛУ СВІТЛА", ПІД ЯКОГО МОЖЕ ЗАМАСКУВАТИСЯ ДЕМОН! (НЕ ФАКТ, ЩО ВЕЖІ БЛИЗНЮКИ В США ЗАВАЛИЛИ ТЕРОРИСТИ, Є інша ДУМКА, ЩО ЦЕ ЗРОБИЛА ЇХНЯ ВЛАДА. І НЕ ФАКТ, ЩО НА МАЙДАНІ СТРІЛЯЛИ ПО МИРНИХ ДЕМОНТСТРАНТАХ ЛИШЕ ЗАХИСНИКИ КОМУНО-ФАШИСТА ЯНУКОВИЧА, ЦЕ ТАКОЖ МОГЛИ БУТИ ПРОВОКАТОРИ З БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ОПОЗИЦІЙНОЇ НА ТОЙ ЧАС ПАРТІЇ, ЧИ ТІЄЇ, ЩО БАЖАЄ ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ). НЕ ПОТРІБНО ЗАРАЗ ОДЯГАТИ РОЗОВІ ОКУЛЯРИ. ВСІ ПОТЕНЦІЙНІ ЛІДЕРИ ПОВИННІ ЗАВОЮВАТИ СВІЙ АВТОРИТЕТ ПРИКЛАДОМ СВОГО ЖИТТЯ.

ЖОДНОГО ОЛІГАРХА ПРИ ВЛАДІ, ЯКІ НЕ ЗДАТНІ НІПРОШО ДУМАТИ, ЯК ТІЛЬКИ ПРО ВЛАСНЕ ЗБАГАЧЕННЯ!!!! МІЛІАРДИ ЇХНІ, ЯКІ ЗРОСТАЮТЬ В КРИЗОВІ ЧАСИ, ВОНИ В БІЛЬШІЙ МІРІ НАГРАБОВАНІ У НАРОДУ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ РУКАМИ, ТА ЖИВЕ В НИЩИТІ І БІДНІЄ. НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЇХНІ ПОДАЧКИ, ТИПУ МИ ВАМ ВУЛИЦІ ВІДРЕМОНТУЄМО І Т.П. МИ НЕ ЛОХИ, ЯК ЇХ БАТЯ. ХОЧУТЬ ВІДБУДУВАТИ УКРАЇНУ, ТО БУДЬ ЛАСКА, В ТРУДОВИХ КОЛОНІЯХ ДАМО РОБОТУ, АБО ВЛАСНИМИ РУКАМИ, КІРКАМИ І ЛОПАТАМИ, ЯКІ МИ ЇМ ДАМО. МИ ВЖЕ ЗНАЄМО КОЛИШІНІ І БАГАТО З ТЕПЕРІШНІХ ПОЛІТИКІВ НЕ З ДОБРИХ МОТИВІВ БУДУЮТЬ ДОРОГИ, ЦЕ АБО, ЩОБ ЇМ ДОБРЕ БУЛО ЇЗДИТИ, АБО ПРОСЛАВИТИСЯ, АБО ПРОСТО ПОПІАРИТИСЯ, ВИКОРИСТАВШИ ЛЮДЕЙ, ЯК ЕЛЕКТОРАТ.  ХАЙ ДОВЕДУТЬ ЧИСТОТУ СВОЇХ МОТИВІВ ВІДДАВШИ НАГРАБОВАНІ СКАРБИ НАРОДУ, ХАЙ ДОВЕДУТЬ ПРИКЛАДОМ СВОГО ЗРАЗКОВОГО ЖИТТЯ, А НЕ ОБЛИВАННЯМ БРУДУОМ СВОЇХ КОНКУРЕНТІВ!

ВЛАДА ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ НАРОДУ МАЄ СЛУЖИТИ ЙОМУ НАДХНЕННО, ЗА ЦЕ ЇМ КВАРТИРА ЧИ БУДИНОЧОК, АВТОМОБІЛЬ І ДОСТОЙНА ЗАРПЛАТА - ОСЬ УДІЛ ВЛАДИ! МИ ЗАСЛУЖИЛИ ЖИТИ, А НЕ ВИЖИВАТИ! 

НАРОД УКРАЇНИ! НЕДАЙМО СЕБЕ ЗНОВУ ОБДУРИТИ, НЕДАЙМО НАВІСИТИ ЯРМО НА ПЛЕЧІ, ЯКЕ НЕСТИМУТЬ ПОТІМ ДІТИ УКРАЇНИ!
ВЕЛИКЕ ДІЛО БУЛО БОРОТИСЯ ЗА СВОЮ СВОБОДУ, ТА СЬОГОДНІ НАБАГАТО ВАЖЧЕ БУДЕ ЇЇ ВТРИМАТИ І ЗБУДУВАТИ МОГУТНЮ ДЕРЖАВУ! ЯК КАЖУТЬ: РУЙНУВАТИ НЕ БУДУВАТИ. ПОДУМАЙМО, ЯКЩО ТАКОЮ ВЕЛИКОЮ БОРОТЬБОЮ НАМ ВДАЄТЬСЯ ЗРУЙНУВАТИ ІМПЕРІЮ ЗЛА В НАШІЙ ДЕРЖАВІ, ТО УЯВІТЬ НАСКІЛЬКИ БІЛЬШЕ СИЛ І СТАРАННЯ ПОТРІБНО НАМ БУДЕ ПРИКЛАСТИ, ЩОБ ЗБУДУВАТИ СВІТ ДОБРИЙ, ЧИСТИЙ І СВІТЛИЙ В НАШІМ КРАЮ!

ДЛЯ ЩАСТЯ БАГАТО ЛЮДИНІ БАГАТО НЕ ТРЕБА – ЦЕ БОГ В СЕРЦІ, РОДЮЧА ЗЕМЛЯ, ЗДОРОВЯ, ЩОБ МОГЛА НА НІЙ ПРАЦЮВАТИ ТА МУДРІСТЬ ВИБИРАТИ І КОНТРОЛЮВАТИ ВЛАДУ, ЯКА ЗАПУСТИТЬ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ! МИ, І СХІД, І ЗАХІД УКРАЇНИ ХОЧЕМО МИРНЕ НЕБО НАД НАМИ,  (І не треба нам для цього роздавати зброю. Народ не хоче воювати між собою недоумки. НАРОД ВОЮЄ ПРОТИ ЗЛОЧИННОЇ ВЛАДИ. краще очистити всю міліцію, суддів, чиновників, щоб їм можна було довіряти. Не треба також нам нав’язувати єдино-правельну партію, релігію, чи ще якусь суб’єктивну точку зору. Кожен має право мати свою – це залог демократії) МИ РОЗУМІЄМО, ЩО НЕ ТАК ШВИДКО ВІДБУДЕТЬСЯ УКРАЇНА І МИ  НЕ МОМЕНТАЛЬНО СТАНЕМО НАЙРОЗВИНІШЕЮ КРАЇНОЮ СВІТУ, ТА В НАС ДЛЯ ЦЬОГО ВСЕ Є - ЦЕ БОГ, ЯКИЙ ДАВ НАМ НОВУ МОЖЛИВІСТЬ, ВІН НАМ ПОМОЖЕ!
ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, НЕ ДАЙМО ЗНОВУ НАС ОБДУРИТИ, НІКОЛИ І НІКОМУ!


ЛЮДИ  ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ, за вільну, незалежну, справедливу, нову Україну, за краще майбутнє наступних поколінь. НЕ ЗА КОЛИШНЮ, ТЕПЕРІШНЮ ЧИ МАЙБУТНЮ ВЛАДУ! Вони ВІРИЛИ що тепер САМЕ МИ зможемо разом збудувати свою власну країну, без корупції, без брехні і без насильства, БЕЗ РАБА І ПАНА.  Ми мусимо назавжди змінити свою свідомість і від сьогоднішнього дня разом жити ЧЕСНО І ПО СОВІСТІ не довіряючи олігархам чи борцям за владу! ВСІ ВОНИ СЕБЕ ДИСКРЕДИТУВАЛИ. Не дамо їм пропіаритися НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ чи ІНШИМИ БОРЦЯМИ ЗА ВОЛЮ! Не за політиків люди стоять на майдані, не за них вмирали люди, не за партії, а ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ! МАЙДАН БІЛЬШЕ НІКОЛИ  НЕ РОЗІЙДЕТЬСЯ, МИ ХОЧЕМО, ЩОБ ПОЛІТИКИ ЦЕ ЗНАЛИ! КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ ОКРЕМО, КОЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ, КОЖЕН  РЕГІОН І ВСЯ УКРАЇНА В ЦІЛОМУ МАЄ ПРАВО ГОВОРИТИ І МУСИТЬ БУТИ ПОЧУТИМ! – ЦЕ ВИМОГА! Не знаєте, що робити, тоді постійні референдуми!


З ЛЮБОВЬЮ ДО УКРАЇНИ ШУКАЙМО МУДРОСТІ В МОЛИТВІ!


Комментариев нет:

Отправить комментарий